Norėčiau savanoriauti jūsų klube. Kaip tai padaryti?

Mums reikalinga bet kokia pagalba, tad jei norite prisidėti prie mūsų klubo veiklos savanoriaudami, prašome kreiptis į klubo prezidentę Vytautę Matusevičienę, el. p. info@kaniterapijosklubas.lt, tel. +370 620 75 840.

Turiu gero charakterio šunį ir norėčiau užsiimti kaniterapija ar dogoterapija. Nuo ko pradėti?

Kad galėtumėte užsiimti kaniterapija ar dogoterapija, pradžiai turite išlaikyti testą. Plačiau apie pasiruošimą testui rasite čia.

Kaip sužinoti ar mano šuo yra tinkamas terapijoms?

Jei Jūsų šuo nėra bailus, agresyvus ar kitaip stipriai emocionalus, jei mėgsta bendrauti su žmonėmis, yra linkęs į kontaktą su vaikais ar senoliais, yra suvaldomas ir gerai išauklėtas, tikėtina, kad Jūsų šuo yra tinkamas užsiimti terapijomis.

Geriausias ir tinkamiausias būdas išsibandyti ir gauti sertifikatą, liudijantį Jūsų šuns tinkamumą terapijoms, yra testas, kurį šuo turi išlaikyti. Tik išlaikę testą žinosite ar šuo tikrai yra tinkamas užsiimti kaniterapija ar dogoterapija.

Ar jūsų paslaugos mokamos?

Ne. Mūsų paslaugos yra nemokamos ir visiškai savanoriškos, tačiau jei norite, galite mus paremti.

Ar galime jūsų klubą pasikviesti pas save į namus ar įmonę?

Mūsų tikslas – suteikti pagalbą žmogui, kuriam jos tikrai reikia bei skleisti žinią apie šios terapijos naudą. Mūsų veiklos tikslinė auditorija yra ligoniai, senjorai, socialinės rizikos asmenys, vaikai. Taip pat į mūsų tikslus įeina edukacinė ir šviečiamoji veikla. Jei mūsų vizitas padėtų išspręsti jūsų fizines, psichologines problemas, padėtų Jūsų vaikams ar ugdymo įstaigai daugiau sužinoti apie kaniterapiją ir jos naudą, mielai jus aplankysime. Susisiekite su mumis

Dėmesio: pramoginių programų mes nevedame. Šunys yra paruošti ir naudojami tik gydomajai, šviečiamajai veiklai.